Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Aktuality
Aktuality
Datum Jméno položky Shlédnutí
Monday, 17 October 2016 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (8.11.2016, 7:30 - 16:00) 559
Monday, 17 October 2016 Pěstitelská pálenice Březůvky - Zápis ovocných kvasů 2016 422
Saturday, 08 October 2016 Výsledky - Volby do zastupitelstev krajů konané dne 7. – 8.10.2016, obec Provodov 775
Thursday, 29 September 2016 Pozvánka - divadelní představení "Upokojenkyně" (1. repríza), 9.10.2016, 19:00, KD Provodov 471
Monday, 19 September 2016 Žádost o spolupráci - odcizené lavičky (Želechovice - paseky) 651
Friday, 09 September 2016 Pozvánka - divadelní představení "Upokojenkyně" (premiéra), 8.10.2016, 19:00, KD Provodov 621
Tuesday, 06 September 2016 Pozvánka - Slavnosti vína a otevřených památek Uherské Hradiště 2016 549
Thursday, 01 September 2016 Pozvánka - "Strava - zdraví - nemoc v souvislostech", 22.9.2016, 16:00, KD Provodov 655
Monday, 22 August 2016 Pozvánka - Slavnostní (znovu)otevření mateřské školy Provodov, 30.8.2016, 17:00 641
Friday, 05 August 2016 Pouť v Provodově 2016 (taneční zábavy a mše svaté) 876
Friday, 22 July 2016 Pozvánka - Dan Přibáň živě - Z Austrálie přes Bangkok až do Provodova 837
Wednesday, 20 July 2016 Pozvánka - 46. ročník Letní kino Provodov 2016 1011
Tuesday, 19 July 2016 Pozvánka - Keltský den Provodov (30.7.2016) 776
Wednesday, 13 July 2016 Pozvánka - Okruh Luhačovským zálesím, 23.7.2016, hotel Vega Pozlovice 507
Friday, 24 June 2016 Pozvánka - Oslavy výročí 125 let od založení SDH Provodov 752
Monday, 20 June 2016 Pozvánka - Workshop - Za zapomenutým krajem „sušírní ovoce" (centrum Veronica, Hostětín) 617
Tuesday, 07 June 2016 Pozvánka (webové stránky akce) - 3. ročník folklorního festivalu Hore Provodovem (17.-19.6.2016) 768
Friday, 27 May 2016 Pozvánka - Pohárové soutěže v požárních útocích, 11.6.2016 567
Tuesday, 24 May 2016 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (9.6.2016, 7:30 - 15:30 503
Wednesday, 18 May 2016 Pozvánka - Závěrečná besídka ZUŠ Morava, 13.6.2016, 16:30, ZŠ Provodov 460
Wednesday, 18 May 2016 Pozvánka - Besídka ZUŠ Morava, 23.5.2016, 16:30, ZŠ Provodov 424
Thursday, 12 May 2016 Zápis žáků do hudebního oboru ZUŠ Morava pro šk. rok 2016/2017, 6.-28.6.2016, 1. třída ZŠ Provodov 430
Thursday, 12 May 2016 Hledání studánek a otevírání skal, 28.5.2016, 9:00, Provodov (parkoviště pod Malenisky) 667
Tuesday, 03 May 2016 Pozvánka - Noc kostelů 2016 - kostel Panny Marie Sněžné Provodov (Malenisko) 1007
Monday, 02 May 2016 Oznámení - Očkování psů proti vzteklině, 3.5.2016, 16:00 před hasičskou zbrojnicí 405
Monday, 02 May 2016 Pozvánka - Mše sv. za pracovníky ve zdravotnictví, 22.5.2016, 14:30, kostel P. Marie Sněžné Provodov 551
Thursday, 14 April 2016 Pozvánka na XXII. Hasičskou pouť v Provodově, 1.5.2016 715
Friday, 01 April 2016 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (25.4.2016, 12:00 - 14:00) 510
Thursday, 17 March 2016 Velkoplošná deratizace obce Provodov 2016 696
Wednesday, 16 March 2016 Provodovská trnka 2016 - vyhodnocení a poděkování 618
Tuesday, 15 March 2016 Pozvánka - Létečko, 20.3.2016 510
Wednesday, 09 March 2016 Pozvánka - Vynášení Mařeny, 13.3.2016, 14:00 u Urubčíkového 497
Friday, 19 February 2016 Pozvánka - Společná křížová cesta, 28.2.2016, 15:00 u kříže na Komonci 552
Thursday, 18 February 2016 Zabehnutý pes v obci 635
Tuesday, 16 February 2016 Pozvánka - Provodovská trnka 2016, 5.3.2016, 18:00, KD Provodov 537
Tuesday, 19 January 2016 Pozvánka - Končiny + Muzikantský ples, 6.2.2016, 9:30 a 19:30, KD Provodov 718
Thursday, 14 January 2016 Pozvánka - 4. folklorní ples, sobota 23.1.2016, 18:00, KD Provodov 596
Monday, 11 January 2016 Tříkrálová sbírka 2016 v Provodově - vyhodnocení a poděkování 689
Thursday, 07 January 2016 Pozvánka - Zimní kino Provodov 2016 727
Thursday, 07 January 2016 Nabídka - Bezplatné energetické šetření domácností zaměřené na úsporu energií v obci Provodov 546
Thursday, 07 January 2016 Poděkování - Provodovjané ve světě II 642
Tuesday, 05 January 2016 Pozvánka - Novoroční besídka ZUŠ Morava, 18.1.2016, 16:30, 1. třída ZŠ Provodov 452
Monday, 28 December 2015 Pozvánka - Provodovjané ve světě II, 2.1.2016, 14:30, Hostinec na Maleniskách 599
Wednesday, 23 December 2015 PF 2016 536
Monday, 21 December 2015 Pozvánka - Koncert Hradišťan s Jiřím Pavlicou, 10.1.2016, kostel P. Marie Sněžné, 14:00 761
Thursday, 10 December 2015 Pozvánka - Předvánoční besídka ZUŠ Morava, 14.12.2015, 16:30, 2. třída ZŠ Provodov 522
Monday, 23 November 2015 Pozvánka - Vyprávěnky u svíčky aneb posezení nejen pro seniory, 12.12.2015, 15:00, KD Provodov 553
Monday, 23 November 2015 Pozvánka - Provodovský jarmark, 28.11.2015, 16:00 náves před ZŠ Provodov 643
Wednesday, 11 November 2015 Pozvánka - Podzimní vystoupení FS Leluja, 21.11.2015, 18:00, KD Provodov 523
Thursday, 05 November 2015 Pozvánka - divadelní představení "Cesta do pravěku", 29.11.2015, 15:00, KD Provodov 608
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
Výsledky 51 - 100 z 572
designed by made your web.com
re-designed to 1024x768 resolution by MamboTeam.Ru