Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Aktuality
Aktuality
Datum Jméno položky Shlédnutí
Monday, 14 January 2013 Pozvánka - Karneval pro děti (změna termínu) 638
Thursday, 10 January 2013 Pozvánka - Koncert Hradišťan, kostel Panny Marie Sněžné Provodov (Malenisko), 19.1.2013, 15:00 1035
Thursday, 10 January 2013 Tříkrálová sbírka 2013 v Provodově - vyhodnocení a poděkování 632
Sunday, 23 December 2012 PF 2013 383
Sunday, 23 December 2012 PF 2013 Leluja 542
Monday, 17 December 2012 Pozvánka - Vánoční besídka ZUŠ Morava, 18.12.2012, ZŠ Provodov 379
Monday, 17 December 2012 Pozvánka - Vánoční pastýřská hra, FS Leluja 634
Monday, 03 December 2012 Pozvánka - malé divadelní představení "Přišel k nám Mikuláš", 9.12.2012, kostel na Malenisku 427
Monday, 26 November 2012 Pozvánka - Provodovský jarmark 2012 1214
Thursday, 22 November 2012 Nabídka - Návštěva Mikuláše v Provodově, 5.12.2012 911
Monday, 19 November 2012 Pozvánka - Beseda u cimbálu, 1.12.2012, KD Provodov 1052
Monday, 19 November 2012 Pozvánka - Tradiční Kateřinská zábava, 24.11.2012, 19:30, KZ Březůvky 375
Monday, 12 November 2012 Pozvánka - Tradiční hodová zábava, 17.11.2012, 20:00, KD Provodov 1217
Thursday, 08 November 2012 Pozvánka - Tradiční vodění berana v Provodově 591
Wednesday, 07 November 2012 Pozvánka - Lampiónový průvod 454
Wednesday, 24 October 2012 Poplatky - vodné + stočné 882
Wednesday, 24 October 2012 Oznámení - MUDr.Pochylý 257
Monday, 22 October 2012 Dotace Zlínského kraje pro provodovský sbor dobrovolných hasičů 482
Monday, 22 October 2012 Výsledky - Volby do Senátu Parlamentu ČR konané dne 12. – 13.10.2012 a 19.-20.10,2012 obec Provodov 489
Wednesday, 17 October 2012 Pozvánka - Drakiáda 20.10.2012, 14:00 464
Monday, 15 October 2012 Výsledky - Volby do zastupitelstev krajů konané dne 12.10. – 13.10.2012, obec Provodov 612
Thursday, 11 October 2012 Zájezd - Provodovští hasiči na Špilasu 924
Monday, 08 October 2012 Pozvánka - Divadelní představení ProLiDi - Sojsinka, 14.10.2012, 17:00, kulturní dům Provodov 587
Monday, 01 October 2012 Kominík 1076
Monday, 01 October 2012 Upozornění - MUDr.Divilová 1145
Monday, 01 October 2012 Oznámení - Revize katastru obce Provodov 671
Wednesday, 19 September 2012 Svoz nebezpečného odpadu v Provodově, 17.10.2012 871
Tuesday, 18 September 2012 nabídka - Revize plynových kotlů 375
Wednesday, 12 September 2012 Oznámení - Pěstitelská pálenice Březůvky 1268
Wednesday, 12 September 2012 Oznámení - MUDr. Bartončíková 469
Wednesday, 12 September 2012 Sběr starého papíru a železa v Provodově, 19.-23.9.2012 429
Tuesday, 11 September 2012 Upozornění krizového štábu ORP Zlín - konzumace alkoholu (tuzemák, vodka) 578
Wednesday, 05 September 2012 Pozvánka - Loučení s prázdninami, 15.9.2012, 14:00, ranč Klenzov 477
Wednesday, 05 September 2012 Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků) na dodržování povinnosti (ochranná pásma) 928
Monday, 03 September 2012 Pozvánka - finále Zlínské ligy mladých hasičů, 9.9.2012, 9:00, náměstí Míru 962
Monday, 03 September 2012 Oznámení - MUDr.Jaroslav Brzák 887
Friday, 31 August 2012 VI. Hubertova jízda 452
Wednesday, 29 August 2012 Kompostování domácností v obci Provodov 755
Monday, 27 August 2012 Oznámení - Úřední hodiny 29.8.2012 454
Thursday, 23 August 2012 Výkup jablek 1433
Tuesday, 21 August 2012 Pozvánka - Den obce Březůvky, 2.9.2012 473
Tuesday, 21 August 2012 Pozvánka - nedělní mše svatá a žehnání aktovek, 2.9.2012, 10:15 583
Friday, 17 August 2012 Pozvánka - Loučení s prázdninami, 1.9.2012, 14:00, ranč Klenzov 1056
Tuesday, 07 August 2012 Pozvánka - 1. Promítání provodovských filmů 501
Thursday, 26 July 2012 Prodej předmětů k 600 výročí obce Provodov 2815
Thursday, 26 July 2012 Pozvánka - Pouť ke Sv. Anně, Pozlovice 749
Wednesday, 25 July 2012 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (3.8.2012, 8:00 - 12:30) 2578
Wednesday, 25 July 2012 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (3.8.2012, 7:30 - 15:00) 525
Wednesday, 25 July 2012 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (3.8.2012, 7:30 - 15:00) 559
Monday, 23 July 2012 Pozvánka - Keltský den Provodov 2012 1191
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
Výsledky 251 - 300 z 563
designed by made your web.com
re-designed to 1024x768 resolution by MamboTeam.Ru