Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Aktuality
Aktuality
Datum Jméno položky Shlédnutí
Tuesday, 09 April 2013 Výzva - Redakční rada Provodovských novin 965
Tuesday, 09 April 2013 Pozvánka - Brigáda na úklid okolí obce Provodov, 20.4.2013, 8:00 (u kříže na Nivách) 1010
Monday, 25 March 2013 Svoz nebezpečného odpadu v Provodově, 24.4.2013 852
Monday, 18 March 2013 Pozvánka - Chození s létéčkem, 24.3.2013 873
Thursday, 14 March 2013 Pozvánka - Vynášení Mařeny, 17.3.2013 529
Thursday, 14 March 2013 Velkoplošná deratizace obce Provodov 2013 409
Thursday, 14 March 2013 Provodovská trnka 2013 - vyhodnocení a poděkování 417
Monday, 18 February 2013 Pozvánka - Provodovská trnka 2013 3540
Saturday, 02 February 2013 Pozvánka - Končiny 9.2.2013, KD Provodov 4408
Wednesday, 30 January 2013 Pozvánka - Folklórní ples, 2.2.2013, 19:30, KD Provodov 1358
Tuesday, 29 January 2013 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (20.2.2013, 8:30 - 13:30) 1584
Saturday, 26 January 2013 Výsledky - Volba Prezidenta ČR konaná dne 11. – 12.1.2013 a 25. - 26.1.2013, obec Provodov 837
Wednesday, 16 January 2013 Dojezd sběru komunálního odpadu v obci Provodov, 17.1.2013 511
Monday, 14 January 2013 Pozvánka - Karneval pro děti (změna termínu) 659
Thursday, 10 January 2013 Pozvánka - Koncert Hradišťan, kostel Panny Marie Sněžné Provodov (Malenisko), 19.1.2013, 15:00 1058
Thursday, 10 January 2013 Tříkrálová sbírka 2013 v Provodově - vyhodnocení a poděkování 661
Sunday, 23 December 2012 PF 2013 395
Sunday, 23 December 2012 PF 2013 Leluja 558
Monday, 17 December 2012 Pozvánka - Vánoční besídka ZUŠ Morava, 18.12.2012, ZŠ Provodov 395
Monday, 17 December 2012 Pozvánka - Vánoční pastýřská hra, FS Leluja 640
Monday, 03 December 2012 Pozvánka - malé divadelní představení "Přišel k nám Mikuláš", 9.12.2012, kostel na Malenisku 441
Monday, 26 November 2012 Pozvánka - Provodovský jarmark 2012 1270
Thursday, 22 November 2012 Nabídka - Návštěva Mikuláše v Provodově, 5.12.2012 968
Monday, 19 November 2012 Pozvánka - Beseda u cimbálu, 1.12.2012, KD Provodov 1114
Monday, 19 November 2012 Pozvánka - Tradiční Kateřinská zábava, 24.11.2012, 19:30, KZ Březůvky 388
Monday, 12 November 2012 Pozvánka - Tradiční hodová zábava, 17.11.2012, 20:00, KD Provodov 1272
Thursday, 08 November 2012 Pozvánka - Tradiční vodění berana v Provodově 623
Wednesday, 07 November 2012 Pozvánka - Lampiónový průvod 478
Wednesday, 24 October 2012 Poplatky - vodné + stočné 922
Wednesday, 24 October 2012 Oznámení - MUDr.Pochylý 264
Monday, 22 October 2012 Dotace Zlínského kraje pro provodovský sbor dobrovolných hasičů 494
Monday, 22 October 2012 Výsledky - Volby do Senátu Parlamentu ČR konané dne 12. – 13.10.2012 a 19.-20.10,2012 obec Provodov 495
Wednesday, 17 October 2012 Pozvánka - Drakiáda 20.10.2012, 14:00 488
Monday, 15 October 2012 Výsledky - Volby do zastupitelstev krajů konané dne 12.10. – 13.10.2012, obec Provodov 633
Thursday, 11 October 2012 Zájezd - Provodovští hasiči na Špilasu 950
Monday, 08 October 2012 Pozvánka - Divadelní představení ProLiDi - Sojsinka, 14.10.2012, 17:00, kulturní dům Provodov 602
Monday, 01 October 2012 Kominík 1129
Monday, 01 October 2012 Upozornění - MUDr.Divilová 1199
Monday, 01 October 2012 Oznámení - Revize katastru obce Provodov 686
Wednesday, 19 September 2012 Svoz nebezpečného odpadu v Provodově, 17.10.2012 909
Tuesday, 18 September 2012 nabídka - Revize plynových kotlů 382
Wednesday, 12 September 2012 Oznámení - Pěstitelská pálenice Březůvky 1329
Wednesday, 12 September 2012 Oznámení - MUDr. Bartončíková 478
Wednesday, 12 September 2012 Sběr starého papíru a železa v Provodově, 19.-23.9.2012 443
Tuesday, 11 September 2012 Upozornění krizového štábu ORP Zlín - konzumace alkoholu (tuzemák, vodka) 586
Wednesday, 05 September 2012 Pozvánka - Loučení s prázdninami, 15.9.2012, 14:00, ranč Klenzov 500
Wednesday, 05 September 2012 Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků) na dodržování povinnosti (ochranná pásma) 934
Monday, 03 September 2012 Pozvánka - finále Zlínské ligy mladých hasičů, 9.9.2012, 9:00, náměstí Míru 1010
Monday, 03 September 2012 Oznámení - MUDr.Jaroslav Brzák 949
Friday, 31 August 2012 VI. Hubertova jízda 458
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
Výsledky 251 - 300 z 576
designed by made your web.com
re-designed to 1024x768 resolution by MamboTeam.Ru