Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Aktuality
Aktuality
Datum Jméno položky Shlédnutí
Monday, 19 November 2012 Pozvánka - Tradiční Kateřinská zábava, 24.11.2012, 19:30, KZ Březůvky 365
Monday, 12 November 2012 Pozvánka - Tradiční hodová zábava, 17.11.2012, 20:00, KD Provodov 1175
Thursday, 08 November 2012 Pozvánka - Tradiční vodění berana v Provodově 574
Wednesday, 07 November 2012 Pozvánka - Lampiónový průvod 438
Wednesday, 24 October 2012 Poplatky - vodné + stočné 855
Wednesday, 24 October 2012 Oznámení - MUDr.Pochylý 253
Monday, 22 October 2012 Dotace Zlínského kraje pro provodovský sbor dobrovolných hasičů 473
Monday, 22 October 2012 Výsledky - Volby do Senátu Parlamentu ČR konané dne 12. – 13.10.2012 a 19.-20.10,2012 obec Provodov 483
Wednesday, 17 October 2012 Pozvánka - Drakiáda 20.10.2012, 14:00 447
Monday, 15 October 2012 Výsledky - Volby do zastupitelstev krajů konané dne 12.10. – 13.10.2012, obec Provodov 600
Thursday, 11 October 2012 Zájezd - Provodovští hasiči na Špilasu 908
Monday, 08 October 2012 Pozvánka - Divadelní představení ProLiDi - Sojsinka, 14.10.2012, 17:00, kulturní dům Provodov 579
Monday, 01 October 2012 Kominík 1028
Monday, 01 October 2012 Upozornění - MUDr.Divilová 1108
Monday, 01 October 2012 Oznámení - Revize katastru obce Provodov 660
Wednesday, 19 September 2012 Svoz nebezpečného odpadu v Provodově, 17.10.2012 838
Tuesday, 18 September 2012 nabídka - Revize plynových kotlů 370
Wednesday, 12 September 2012 Oznámení - Pěstitelská pálenice Březůvky 1233
Wednesday, 12 September 2012 Oznámení - MUDr. Bartončíková 454
Wednesday, 12 September 2012 Sběr starého papíru a železa v Provodově, 19.-23.9.2012 420
Tuesday, 11 September 2012 Upozornění krizového štábu ORP Zlín - konzumace alkoholu (tuzemák, vodka) 568
Wednesday, 05 September 2012 Pozvánka - Loučení s prázdninami, 15.9.2012, 14:00, ranč Klenzov 465
Wednesday, 05 September 2012 Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků) na dodržování povinnosti (ochranná pásma) 924
Monday, 03 September 2012 Pozvánka - finále Zlínské ligy mladých hasičů, 9.9.2012, 9:00, náměstí Míru 930
Monday, 03 September 2012 Oznámení - MUDr.Jaroslav Brzák 848
Friday, 31 August 2012 VI. Hubertova jízda 445
Wednesday, 29 August 2012 Kompostování domácností v obci Provodov 742
Monday, 27 August 2012 Oznámení - Úřední hodiny 29.8.2012 446
Thursday, 23 August 2012 Výkup jablek 1398
Tuesday, 21 August 2012 Pozvánka - Den obce Březůvky, 2.9.2012 465
Tuesday, 21 August 2012 Pozvánka - nedělní mše svatá a žehnání aktovek, 2.9.2012, 10:15 575
Friday, 17 August 2012 Pozvánka - Loučení s prázdninami, 1.9.2012, 14:00, ranč Klenzov 1030
Tuesday, 07 August 2012 Pozvánka - 1. Promítání provodovských filmů 493
Thursday, 26 July 2012 Prodej předmětů k 600 výročí obce Provodov 2758
Thursday, 26 July 2012 Pozvánka - Pouť ke Sv. Anně, Pozlovice 743
Wednesday, 25 July 2012 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (3.8.2012, 8:00 - 12:30) 2565
Wednesday, 25 July 2012 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (3.8.2012, 7:30 - 15:00) 513
Wednesday, 25 July 2012 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (3.8.2012, 7:30 - 15:00) 546
Monday, 23 July 2012 Pozvánka - Keltský den Provodov 2012 1179
Tuesday, 17 July 2012 Letní kino Provodov 2012 5739
Monday, 16 July 2012 Pozvánka - HOREM DOLEM 2012 (kulturně hudební festival Provodov) 4660
Sunday, 01 July 2012 Pozvánka na soutěž 6. ročník Memoriál Aloise Vítka 883
Sunday, 01 July 2012 Pozvánka na soutěž VI. ročník O pohár starosty obce Provodov 2090
Monday, 25 June 2012 Pozvánka - Výročí 600 let od první písemné zmínky o obci Provodov 1567
Wednesday, 13 June 2012 Poděkování - ZŠ a MŠ Březůvky, Mgr. Lenka Ajglová 1212
Friday, 08 June 2012 Oznámení - Odpočty elektroměrů, 11.-12.6.2012, Provodov 397
Thursday, 07 June 2012 Oznámení - MUDr. Hana Divilová - zrušení provozu 18.6.2012 v Želechovicích 1482
Monday, 04 June 2012 Oznámení - ZDV Strážná - vyplácení nájmu vlastníkům půdy, 11.6.2012, 14:00 1046
Tuesday, 29 May 2012 Pozvánka - Pohádkový les, Březůvky, 2.6.2012, 14:00 655
Tuesday, 29 May 2012 Oznámení - Očkování psů 30.5.2012, 17:00 379
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
Výsledky 251 - 300 z 552
designed by made your web.com
re-designed to 1024x768 resolution by MamboTeam.Ru