Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Aktuality
Aktuality
Datum Jméno položky Shlédnutí
Monday, 15 October 2012 Výsledky - Volby do zastupitelstev krajů konané dne 12.10. – 13.10.2012, obec Provodov 595
Thursday, 11 October 2012 Zájezd - Provodovští hasiči na Špilasu 902
Monday, 08 October 2012 Pozvánka - Divadelní představení ProLiDi - Sojsinka, 14.10.2012, 17:00, kulturní dům Provodov 573
Monday, 01 October 2012 Kominík 1014
Monday, 01 October 2012 Upozornění - MUDr.Divilová 1093
Monday, 01 October 2012 Oznámení - Revize katastru obce Provodov 655
Wednesday, 19 September 2012 Svoz nebezpečného odpadu v Provodově, 17.10.2012 825
Tuesday, 18 September 2012 nabídka - Revize plynových kotlů 367
Wednesday, 12 September 2012 Oznámení - Pěstitelská pálenice Březůvky 1216
Wednesday, 12 September 2012 Oznámení - MUDr. Bartončíková 450
Wednesday, 12 September 2012 Sběr starého papíru a železa v Provodově, 19.-23.9.2012 416
Tuesday, 11 September 2012 Upozornění krizového štábu ORP Zlín - konzumace alkoholu (tuzemák, vodka) 566
Wednesday, 05 September 2012 Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků) na dodržování povinnosti (ochranná pásma) 920
Wednesday, 05 September 2012 Pozvánka - Loučení s prázdninami, 15.9.2012, 14:00, ranč Klenzov 455
Monday, 03 September 2012 Pozvánka - finále Zlínské ligy mladých hasičů, 9.9.2012, 9:00, náměstí Míru 914
Monday, 03 September 2012 Oznámení - MUDr.Jaroslav Brzák 830
Friday, 31 August 2012 VI. Hubertova jízda 442
Wednesday, 29 August 2012 Kompostování domácností v obci Provodov 736
Monday, 27 August 2012 Oznámení - Úřední hodiny 29.8.2012 442
Thursday, 23 August 2012 Výkup jablek 1376
Tuesday, 21 August 2012 Pozvánka - Den obce Březůvky, 2.9.2012 460
Tuesday, 21 August 2012 Pozvánka - nedělní mše svatá a žehnání aktovek, 2.9.2012, 10:15 573
Friday, 17 August 2012 Pozvánka - Loučení s prázdninami, 1.9.2012, 14:00, ranč Klenzov 1014
Tuesday, 07 August 2012 Pozvánka - 1. Promítání provodovských filmů 488
Thursday, 26 July 2012 Prodej předmětů k 600 výročí obce Provodov 2722
Thursday, 26 July 2012 Pozvánka - Pouť ke Sv. Anně, Pozlovice 740
Wednesday, 25 July 2012 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (3.8.2012, 8:00 - 12:30) 2562
Wednesday, 25 July 2012 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (3.8.2012, 7:30 - 15:00) 508
Wednesday, 25 July 2012 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (3.8.2012, 7:30 - 15:00) 540
Monday, 23 July 2012 Pozvánka - Keltský den Provodov 2012 1165
Tuesday, 17 July 2012 Letní kino Provodov 2012 5730
Monday, 16 July 2012 Pozvánka - HOREM DOLEM 2012 (kulturně hudební festival Provodov) 4649
Sunday, 01 July 2012 Pozvánka na soutěž 6. ročník Memoriál Aloise Vítka 872
Sunday, 01 July 2012 Pozvánka na soutěž VI. ročník O pohár starosty obce Provodov 2082
Monday, 25 June 2012 Pozvánka - Výročí 600 let od první písemné zmínky o obci Provodov 1558
Wednesday, 13 June 2012 Poděkování - ZŠ a MŠ Březůvky, Mgr. Lenka Ajglová 1194
Friday, 08 June 2012 Oznámení - Odpočty elektroměrů, 11.-12.6.2012, Provodov 394
Thursday, 07 June 2012 Oznámení - MUDr. Hana Divilová - zrušení provozu 18.6.2012 v Želechovicích 1466
Monday, 04 June 2012 Oznámení - ZDV Strážná - vyplácení nájmu vlastníkům půdy, 11.6.2012, 14:00 1029
Tuesday, 29 May 2012 Pozvánka - Pohádkový les, Březůvky, 2.6.2012, 14:00 652
Tuesday, 29 May 2012 Oznámení - Očkování psů 30.5.2012, 17:00 376
Tuesday, 29 May 2012 Pozvánka - Folklorní festival Hore Provodovem, 3.6.2012, Provodov - Areál mládí 870
Tuesday, 29 May 2012 Pozvánka - Dětský den, 2.6.2012, Provodov - Areál mládí 930
Thursday, 24 May 2012 Výzva - realizace akce "Kompostování v Luhačovském Zálesí" 2550
Friday, 18 May 2012 Pozvánka - Pouť katechetů a biřmovanců, 15.6.2012, Provodov 659
Monday, 14 May 2012 Pozvánka - Varhanní koncert, 17.6.2012, Provodov - Malenisko 896
Friday, 11 May 2012 Pozvánka - Taneční zábava - Deep Purple revival (Koberec band), 18.5.2012, KD Provodov 749
Wednesday, 09 May 2012 Pozvánka - Turistický pochod Provodov - rozhledna Doubrava, 20.5.2012 900
Wednesday, 09 May 2012 Pozvánka - Mše svatá za pracovníky ve zdravotnictví, 27.5.2012, 14:30, Provodov 1065
Thursday, 03 May 2012 Pozvánka - Přátelské posezení seniorů, 7.5.2012, 15:00 KD Provodov 787
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
Výsledky 251 - 300 z 543
designed by made your web.com
re-designed to 1024x768 resolution by MamboTeam.Ru