Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Aktuality
Aktuality
Datum Jméno položky Shlédnutí
Friday, 23 August 2013 Nabídka - Taneční kurzy 2013, KD Provodov 946
Monday, 19 August 2013 Pozvánka - nedělní mše svatá a žehnání aktovek, 1.9.2013, 10:15 874
Wednesday, 31 July 2013 Pozvánka - 5. ročník Memoriál Honzíka Kubelky, fotbalový turnaj mladších žáků 939
Monday, 29 July 2013 Informace k aktuálnímu stavu pitné vody v obci Provodov 1013
Thursday, 25 July 2013 Pozvánka - Keltský den Provodov 2013 2544
Thursday, 11 July 2013 Pozvánka - HOREM DOLEM 2013 (hudební festival Provodov) 5185
Thursday, 11 July 2013 Pozvánka na soutěž VII. ročník O pohár starosty obce Provodov 991
Thursday, 11 July 2013 Pozvánka na soutěž 7. ročník Memoriál Aloise Vítka 870
Tuesday, 02 July 2013 Odpočty vodoměrů v obci Provodov 737
Monday, 01 July 2013 Nabídka - Pečovatelská služba - Alena Slintáková 1321
Monday, 01 July 2013 Pozvánka - Přednáška o současném výzkumu a opravách hradu Starý Světlov, 6.7.2013, 18:00,KD Provodov 911
Friday, 21 June 2013 Odpočty elektrické energie v obci Provodov, 24.-26.6.2013 810
Monday, 17 June 2013 Pozvánka - Předprázdninový koncert ZUŠ Morava, 25.6.2013, 16:30, Hostinec Malenisko 818
Monday, 17 June 2013 Dotace Zlínského kraje pro provodovský sbor dobrovolných hasičů 2013 1124
Wednesday, 12 June 2013 Pozvánka - finále okresního přeboru dorostu, 14.6.2013, 18:00, hřiště Provodov 1201
Friday, 07 June 2013 Návštěva obce Provodov-Šonov (okres Náchod) při příležitosti výročí 800 let od první písemné zmínky 1725
Thursday, 30 May 2013 Pozvánka - Dětský den, 8.6.2013, Provodov - Areál mládí 1322
Tuesday, 28 May 2013 ZUŠ Morava - Zápis na školní rok 2013/2014 v Provodově 786
Tuesday, 14 May 2013 Oznámení - Zahájení záchranných prací na Starém Světlově 1061
Tuesday, 14 May 2013 Oznámení - vydání studie "Hradisko na Brdě" (Archeologie Moravy a Slezska, ročník 2012) 988
Monday, 13 May 2013 Pozvánka - Královničky (obnovení starého zvyku), 18.5.2013 1034
Monday, 29 April 2013 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (7.5.2013, 11:00 - 13:00) 861
Monday, 29 April 2013 Pozvánka - Mše svatá za pracovníky ve zdravotnictví, 19.5.2013, 14:30, Provodov 1040
Thursday, 25 April 2013 Pozvánka na XIX. Hasičskou pouť v Provodově 1151
Thursday, 25 April 2013 Sběr starého papíru a železa v Provodově, 30.4.-5.5.2013 801
Wednesday, 24 April 2013 Oznámení - Odjezd autobusu na hasičskou pouť na Sv. Hostýn, 27.4.2013 949
Tuesday, 16 April 2013 Pozvánka - Divadelní představení ProLiDi - Sojsinka, 20.4.2013, 17:00, kulturní dům Březůvky 878
Tuesday, 16 April 2013 Pozvánka - Přátelské posezení seniorů, 20.4.2013, 15:00 KD Provodov 970
Tuesday, 09 April 2013 Výzva - Redakční rada Provodovských novin 902
Tuesday, 09 April 2013 Pozvánka - Brigáda na úklid okolí obce Provodov, 20.4.2013, 8:00 (u kříže na Nivách) 942
Monday, 25 March 2013 Svoz nebezpečného odpadu v Provodově, 24.4.2013 789
Monday, 18 March 2013 Pozvánka - Chození s létéčkem, 24.3.2013 851
Thursday, 14 March 2013 Pozvánka - Vynášení Mařeny, 17.3.2013 501
Thursday, 14 March 2013 Velkoplošná deratizace obce Provodov 2013 395
Thursday, 14 March 2013 Provodovská trnka 2013 - vyhodnocení a poděkování 407
Monday, 18 February 2013 Pozvánka - Provodovská trnka 2013 3463
Saturday, 02 February 2013 Pozvánka - Končiny 9.2.2013, KD Provodov 4373
Wednesday, 30 January 2013 Pozvánka - Folklórní ples, 2.2.2013, 19:30, KD Provodov 1293
Tuesday, 29 January 2013 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (20.2.2013, 8:30 - 13:30) 1552
Saturday, 26 January 2013 Výsledky - Volba Prezidenta ČR konaná dne 11. – 12.1.2013 a 25. - 26.1.2013, obec Provodov 817
Wednesday, 16 January 2013 Dojezd sběru komunálního odpadu v obci Provodov, 17.1.2013 478
Monday, 14 January 2013 Pozvánka - Karneval pro děti (změna termínu) 631
Thursday, 10 January 2013 Pozvánka - Koncert Hradišťan, kostel Panny Marie Sněžné Provodov (Malenisko), 19.1.2013, 15:00 1027
Thursday, 10 January 2013 Tříkrálová sbírka 2013 v Provodově - vyhodnocení a poděkování 622
Sunday, 23 December 2012 PF 2013 380
Sunday, 23 December 2012 PF 2013 Leluja 536
Monday, 17 December 2012 Pozvánka - Vánoční besídka ZUŠ Morava, 18.12.2012, ZŠ Provodov 373
Monday, 17 December 2012 Pozvánka - Vánoční pastýřská hra, FS Leluja 631
Monday, 03 December 2012 Pozvánka - malé divadelní představení "Přišel k nám Mikuláš", 9.12.2012, kostel na Malenisku 420
Monday, 26 November 2012 Pozvánka - Provodovský jarmark 2012 1186
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
Výsledky 201 - 250 z 554
designed by made your web.com
re-designed to 1024x768 resolution by MamboTeam.Ru