Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Aktuality
Aktuality
Datum Jméno položky Shlédnutí
Monday, 24 February 2014 Pozvánka - Končiny 1.3.2014, KD Provodov 963
Wednesday, 12 February 2014 Pozvánka - Luhačovická zabijačka, 15.3.2014, 10:00, hráz Luhačovické přehrady 959
Wednesday, 05 February 2014 Pozvánka - Provodovská trnka 2014 1240
Tuesday, 28 January 2014 Pozvánka - Dětský karneval, 22.2.2014, 15:00, KD Provodov 1091
Tuesday, 28 January 2014 Pozvánka - 2. Folklorní ples, 8.2.2014, 19:30, KD Provodov 937
Monday, 13 January 2014 Výsledky - Doplňovací volby do Senátu Parlamentu České republiky v Provodově (1. a 2. kolo) 1047
Wednesday, 08 January 2014 Tříkrálová sbírka 2014 v Provodově - vyhodnocení a poděkování 1019
Tuesday, 31 December 2013 PF 2014 783
Saturday, 21 December 2013 Pozvánka - Předsilvestrovská taneční zábava - Túfaranka, 28.12.2013, KD Březůvky 7214
Saturday, 21 December 2013 Pozvánka - Koncert Hradišťan s Jiřím Pavlicou, 12.1.2014, kostel P. Marie Sněžné, 14:00 - VYPRODÁNO! 2795
Wednesday, 11 December 2013 Pozvánka - Vánoční besídka ZUŠ Morava, Provodov 16.12.2013, 16:30 7499
Tuesday, 26 November 2013 Pozvánka - Provodovský jarmark, 30.11.2013, 16:00 952
Friday, 15 November 2013 Pozvánka - Výroční koncert k 5 letům souboru Leluja, 23.11.2013, 17:00, KD Provodov 1226
Thursday, 07 November 2013 Pozvánka - Tradiční vodění berana s Hodovou zábavou, 9.11.2013, KD Provodov 944
Saturday, 26 October 2013 Výsledky - Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v Provodově 1112
Thursday, 24 October 2013 Poděkování - Výtěžek za sběr železa a papíru, jaro a podzim 2013 875
Wednesday, 16 October 2013 Kompostování domácností v obci Provodov, Luhačovské Zálesí kompostuje - 3. etapa 874
Tuesday, 15 October 2013 Svoz nebezpečného odpadu v Provodově, 16.10.2013 753
Tuesday, 15 October 2013 Výzva k odběru kompostérů - Luhačovské Zálesí kompostuje - 2. etapa 836
Monday, 14 October 2013 Pozvánka - Lampiónový průvod 829
Friday, 04 October 2013 Pozvánka - Slavnostní koncert k výročí 10 let ZUŠ Morava, 11.10.2013, 17:30, Velké kino Zlín 936
Wednesday, 25 September 2013 Pozvánka - Drakiáda 28.9.2013, 14:30 902
Tuesday, 24 September 2013 Oznámení - Pěstitelská pálenice Březůvky 836
Tuesday, 17 September 2013 Sběr starého papíru a železa v Provodově, 25.-29.9.2013 819
Friday, 23 August 2013 Nabídka - Taneční kurzy 2013, KD Provodov 1014
Monday, 19 August 2013 Pozvánka - nedělní mše svatá a žehnání aktovek, 1.9.2013, 10:15 948
Wednesday, 31 July 2013 Pozvánka - 5. ročník Memoriál Honzíka Kubelky, fotbalový turnaj mladších žáků 1017
Monday, 29 July 2013 Informace k aktuálnímu stavu pitné vody v obci Provodov 1083
Thursday, 25 July 2013 Pozvánka - Keltský den Provodov 2013 2627
Thursday, 11 July 2013 Pozvánka - HOREM DOLEM 2013 (hudební festival Provodov) 5272
Thursday, 11 July 2013 Pozvánka na soutěž VII. ročník O pohár starosty obce Provodov 1059
Thursday, 11 July 2013 Pozvánka na soutěž 7. ročník Memoriál Aloise Vítka 942
Tuesday, 02 July 2013 Odpočty vodoměrů v obci Provodov 809
Monday, 01 July 2013 Nabídka - Pečovatelská služba - Alena Slintáková 1402
Monday, 01 July 2013 Pozvánka - Přednáška o současném výzkumu a opravách hradu Starý Světlov, 6.7.2013, 18:00,KD Provodov 990
Friday, 21 June 2013 Odpočty elektrické energie v obci Provodov, 24.-26.6.2013 880
Monday, 17 June 2013 Pozvánka - Předprázdninový koncert ZUŠ Morava, 25.6.2013, 16:30, Hostinec Malenisko 890
Monday, 17 June 2013 Dotace Zlínského kraje pro provodovský sbor dobrovolných hasičů 2013 1200
Wednesday, 12 June 2013 Pozvánka - finále okresního přeboru dorostu, 14.6.2013, 18:00, hřiště Provodov 1272
Friday, 07 June 2013 Návštěva obce Provodov-Šonov (okres Náchod) při příležitosti výročí 800 let od první písemné zmínky 1815
Thursday, 30 May 2013 Pozvánka - Dětský den, 8.6.2013, Provodov - Areál mládí 1437
Tuesday, 28 May 2013 ZUŠ Morava - Zápis na školní rok 2013/2014 v Provodově 866
Tuesday, 14 May 2013 Oznámení - Zahájení záchranných prací na Starém Světlově 1139
Tuesday, 14 May 2013 Oznámení - vydání studie "Hradisko na Brdě" (Archeologie Moravy a Slezska, ročník 2012) 1058
Monday, 13 May 2013 Pozvánka - Královničky (obnovení starého zvyku), 18.5.2013 1134
Monday, 29 April 2013 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (7.5.2013, 11:00 - 13:00) 934
Monday, 29 April 2013 Pozvánka - Mše svatá za pracovníky ve zdravotnictví, 19.5.2013, 14:30, Provodov 1127
Thursday, 25 April 2013 Pozvánka na XIX. Hasičskou pouť v Provodově 1246
Thursday, 25 April 2013 Sběr starého papíru a železa v Provodově, 30.4.-5.5.2013 869
Wednesday, 24 April 2013 Oznámení - Odjezd autobusu na hasičskou pouť na Sv. Hostýn, 27.4.2013 1024
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
Výsledky 201 - 250 z 578
designed by made your web.com
re-designed to 1024x768 resolution by MamboTeam.Ru