Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Aktuality
Aktuality
Datum Jméno položky Shlédnutí
Monday, 01 July 2013 Pozvánka - Přednáška o současném výzkumu a opravách hradu Starý Světlov, 6.7.2013, 18:00,KD Provodov 876
Friday, 21 June 2013 Odpočty elektrické energie v obci Provodov, 24.-26.6.2013 776
Monday, 17 June 2013 Pozvánka - Předprázdninový koncert ZUŠ Morava, 25.6.2013, 16:30, Hostinec Malenisko 783
Monday, 17 June 2013 Dotace Zlínského kraje pro provodovský sbor dobrovolných hasičů 2013 1085
Wednesday, 12 June 2013 Pozvánka - finále okresního přeboru dorostu, 14.6.2013, 18:00, hřiště Provodov 1171
Friday, 07 June 2013 Návštěva obce Provodov-Šonov (okres Náchod) při příležitosti výročí 800 let od první písemné zmínky 1682
Thursday, 30 May 2013 Pozvánka - Dětský den, 8.6.2013, Provodov - Areál mládí 1268
Tuesday, 28 May 2013 ZUŠ Morava - Zápis na školní rok 2013/2014 v Provodově 753
Tuesday, 14 May 2013 Oznámení - Zahájení záchranných prací na Starém Světlově 1023
Tuesday, 14 May 2013 Oznámení - vydání studie "Hradisko na Brdě" (Archeologie Moravy a Slezska, ročník 2012) 950
Monday, 13 May 2013 Pozvánka - Královničky (obnovení starého zvyku), 18.5.2013 991
Monday, 29 April 2013 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (7.5.2013, 11:00 - 13:00) 829
Monday, 29 April 2013 Pozvánka - Mše svatá za pracovníky ve zdravotnictví, 19.5.2013, 14:30, Provodov 1004
Thursday, 25 April 2013 Pozvánka na XIX. Hasičskou pouť v Provodově 1095
Thursday, 25 April 2013 Sběr starého papíru a železa v Provodově, 30.4.-5.5.2013 767
Wednesday, 24 April 2013 Oznámení - Odjezd autobusu na hasičskou pouť na Sv. Hostýn, 27.4.2013 909
Tuesday, 16 April 2013 Pozvánka - Divadelní představení ProLiDi - Sojsinka, 20.4.2013, 17:00, kulturní dům Březůvky 851
Tuesday, 16 April 2013 Pozvánka - Přátelské posezení seniorů, 20.4.2013, 15:00 KD Provodov 927
Tuesday, 09 April 2013 Výzva - Redakční rada Provodovských novin 869
Tuesday, 09 April 2013 Pozvánka - Brigáda na úklid okolí obce Provodov, 20.4.2013, 8:00 (u kříže na Nivách) 908
Monday, 25 March 2013 Svoz nebezpečného odpadu v Provodově, 24.4.2013 750
Monday, 18 March 2013 Pozvánka - Chození s létéčkem, 24.3.2013 839
Thursday, 14 March 2013 Pozvánka - Vynášení Mařeny, 17.3.2013 488
Thursday, 14 March 2013 Velkoplošná deratizace obce Provodov 2013 389
Thursday, 14 March 2013 Provodovská trnka 2013 - vyhodnocení a poděkování 401
Monday, 18 February 2013 Pozvánka - Provodovská trnka 2013 3422
Saturday, 02 February 2013 Pozvánka - Končiny 9.2.2013, KD Provodov 4358
Wednesday, 30 January 2013 Pozvánka - Folklórní ples, 2.2.2013, 19:30, KD Provodov 1268
Tuesday, 29 January 2013 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (20.2.2013, 8:30 - 13:30) 1538
Saturday, 26 January 2013 Výsledky - Volba Prezidenta ČR konaná dne 11. – 12.1.2013 a 25. - 26.1.2013, obec Provodov 809
Wednesday, 16 January 2013 Dojezd sběru komunálního odpadu v obci Provodov, 17.1.2013 463
Monday, 14 January 2013 Pozvánka - Karneval pro děti (změna termínu) 617
Thursday, 10 January 2013 Pozvánka - Koncert Hradišťan, kostel Panny Marie Sněžné Provodov (Malenisko), 19.1.2013, 15:00 1013
Thursday, 10 January 2013 Tříkrálová sbírka 2013 v Provodově - vyhodnocení a poděkování 607
Sunday, 23 December 2012 PF 2013 372
Sunday, 23 December 2012 PF 2013 Leluja 527
Monday, 17 December 2012 Pozvánka - Vánoční besídka ZUŠ Morava, 18.12.2012, ZŠ Provodov 365
Monday, 17 December 2012 Pozvánka - Vánoční pastýřská hra, FS Leluja 625
Monday, 03 December 2012 Pozvánka - malé divadelní představení "Přišel k nám Mikuláš", 9.12.2012, kostel na Malenisku 410
Monday, 26 November 2012 Pozvánka - Provodovský jarmark 2012 1144
Thursday, 22 November 2012 Nabídka - Návštěva Mikuláše v Provodově, 5.12.2012 859
Monday, 19 November 2012 Pozvánka - Beseda u cimbálu, 1.12.2012, KD Provodov 979
Monday, 19 November 2012 Pozvánka - Tradiční Kateřinská zábava, 24.11.2012, 19:30, KZ Březůvky 361
Monday, 12 November 2012 Pozvánka - Tradiční hodová zábava, 17.11.2012, 20:00, KD Provodov 1156
Thursday, 08 November 2012 Pozvánka - Tradiční vodění berana v Provodově 565
Wednesday, 07 November 2012 Pozvánka - Lampiónový průvod 431
Wednesday, 24 October 2012 Poplatky - vodné + stočné 842
Wednesday, 24 October 2012 Oznámení - MUDr.Pochylý 251
Monday, 22 October 2012 Dotace Zlínského kraje pro provodovský sbor dobrovolných hasičů 471
Monday, 22 October 2012 Výsledky - Volby do Senátu Parlamentu ČR konané dne 12. – 13.10.2012 a 19.-20.10,2012 obec Provodov 481
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
Výsledky 201 - 250 z 544
designed by made your web.com
re-designed to 1024x768 resolution by MamboTeam.Ru