Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Aktuality
Aktuality
Datum Jméno položky Shlédnutí
Tuesday, 03 June 2014 Pozvánka - Hledání studánek, 14.6.2014, 9:00, Březůvky 584
Tuesday, 03 June 2014 Pozvánka - Pohádkový les, 7.6.2014, 14:00, Březůvky 700
Monday, 02 June 2014 Pozvánka - Finále O pohár hejtmana Zlínského kraje, středa 11.6.2014, 17:00, stadion Zlín-Letná 626
Tuesday, 20 May 2014 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (26.5.2014, 9:00 - 11:00. 11:00 - 13:00) 1101
Friday, 16 May 2014 Pozvánka - Noc kostelů 2014 - kostel Panny Marie Sněžné Provodov (Malenisko) 803
Monday, 12 May 2014 Oznámení - Očkování psů 13.5.2014, 17:00 594
Sunday, 11 May 2014 Prezentace - Pozemkový úřad (Zlín) - Komplexní pozemkové úpravy katastru obce Provodov 696
Wednesday, 07 May 2014 Poděkování - Výtěžek za jarní sběr železa a papíru, 2014 703
Wednesday, 30 April 2014 Pozvánka - Benefiční koncert pro "Handicap(?)" Zlín, 19.6.2014, 19:00, Kongresové centrum 656
Wednesday, 30 April 2014 Pozvánka - Mše svatá za pracovníky ve zdravotnictví, 18.5.2014, 14:30, Provodov 7367
Wednesday, 30 April 2014 Pozvánka na XX. Hasičskou pouť v Provodově, 4.5.2014 676
Tuesday, 29 April 2014 Pozvánka - Spoločné vystúpenie folklórnych súborov VINIČIAR (pri ZUŠ Sobrance) a LELUJA (Provodov), 1025
Thursday, 17 April 2014 Pozvánka - Velikonoce na Valašsku 19.-21.4.2014 (vystoupení folklorního souboru Leluja) 732
Monday, 07 April 2014 Sb?r starého papíru a železa v Provodov?, 9. - 13.4.2014 549
Tuesday, 25 March 2014 Pozvánka - Brigáda - Jarní úklid okolí obce Provodov, 5.4.2014, 8:00 1548
Monday, 24 March 2014 Provodovská trnka 2014 - vyhodnocení a poděkování 880
Monday, 24 February 2014 Pozvánka - Končiny 1.3.2014, KD Provodov 840
Wednesday, 12 February 2014 Pozvánka - Luhačovická zabijačka, 15.3.2014, 10:00, hráz Luhačovické přehrady 845
Wednesday, 05 February 2014 Pozvánka - Provodovská trnka 2014 1108
Tuesday, 28 January 2014 Pozvánka - Dětský karneval, 22.2.2014, 15:00, KD Provodov 976
Tuesday, 28 January 2014 Pozvánka - 2. Folklorní ples, 8.2.2014, 19:30, KD Provodov 834
Monday, 13 January 2014 Výsledky - Doplňovací volby do Senátu Parlamentu České republiky v Provodově (1. a 2. kolo) 940
Wednesday, 08 January 2014 Tříkrálová sbírka 2014 v Provodově - vyhodnocení a poděkování 916
Tuesday, 31 December 2013 PF 2014 659
Saturday, 21 December 2013 Pozvánka - Předsilvestrovská taneční zábava - Túfaranka, 28.12.2013, KD Březůvky 7097
Saturday, 21 December 2013 Pozvánka - Koncert Hradišťan s Jiřím Pavlicou, 12.1.2014, kostel P. Marie Sněžné, 14:00 - VYPRODÁNO! 2646
Wednesday, 11 December 2013 Pozvánka - Vánoční besídka ZUŠ Morava, Provodov 16.12.2013, 16:30 7378
Tuesday, 26 November 2013 Pozvánka - Provodovský jarmark, 30.11.2013, 16:00 839
Friday, 15 November 2013 Pozvánka - Výroční koncert k 5 letům souboru Leluja, 23.11.2013, 17:00, KD Provodov 1127
Thursday, 07 November 2013 Pozvánka - Tradiční vodění berana s Hodovou zábavou, 9.11.2013, KD Provodov 836
Saturday, 26 October 2013 Výsledky - Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v Provodově 1010
Thursday, 24 October 2013 Poděkování - Výtěžek za sběr železa a papíru, jaro a podzim 2013 764
Wednesday, 16 October 2013 Kompostování domácností v obci Provodov, Luhačovské Zálesí kompostuje - 3. etapa 768
Tuesday, 15 October 2013 Výzva k odběru kompostérů - Luhačovské Zálesí kompostuje - 2. etapa 724
Tuesday, 15 October 2013 Svoz nebezpečného odpadu v Provodově, 16.10.2013 649
Monday, 14 October 2013 Pozvánka - Lampiónový průvod 726
Friday, 04 October 2013 Pozvánka - Slavnostní koncert k výročí 10 let ZUŠ Morava, 11.10.2013, 17:30, Velké kino Zlín 829
Wednesday, 25 September 2013 Pozvánka - Drakiáda 28.9.2013, 14:30 790
Tuesday, 24 September 2013 Oznámení - Pěstitelská pálenice Březůvky 725
Tuesday, 17 September 2013 Sběr starého papíru a železa v Provodově, 25.-29.9.2013 717
Friday, 23 August 2013 Nabídka - Taneční kurzy 2013, KD Provodov 909
Monday, 19 August 2013 Pozvánka - nedělní mše svatá a žehnání aktovek, 1.9.2013, 10:15 847
Wednesday, 31 July 2013 Pozvánka - 5. ročník Memoriál Honzíka Kubelky, fotbalový turnaj mladších žáků 906
Monday, 29 July 2013 Informace k aktuálnímu stavu pitné vody v obci Provodov 982
Thursday, 25 July 2013 Pozvánka - Keltský den Provodov 2013 2503
Thursday, 11 July 2013 Pozvánka - HOREM DOLEM 2013 (hudební festival Provodov) 5120
Thursday, 11 July 2013 Pozvánka na soutěž 7. ročník Memoriál Aloise Vítka 839
Thursday, 11 July 2013 Pozvánka na soutěž VII. ročník O pohár starosty obce Provodov 955
Tuesday, 02 July 2013 Odpočty vodoměrů v obci Provodov 711
Monday, 01 July 2013 Nabídka - Pečovatelská služba - Alena Slintáková 1285
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
Výsledky 151 - 200 z 544
designed by made your web.com
re-designed to 1024x768 resolution by MamboTeam.Ru