Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Aktuality
Aktuality
Datum Jméno položky Shlédnutí
Monday, 22 September 2014 Pozvánka - Svatováclavský varhanní koncert, kostel Panny Marie Sněžné, 28.9.2014, 15:30 789
Wednesday, 03 September 2014 Oznámení - Pěstitelská pálenice Březůvky 1010
Wednesday, 03 September 2014 Komunální volby Provodov 2014 - Kandidátní listina "TOP 09 s podporou NK" 1253
Wednesday, 03 September 2014 Komunální volby Provodov 2014 - Kandidátní listina "SPORTOVCI" 1317
Wednesday, 03 September 2014 Komunální volby Provodov 2014 - Kandidátní listina "PROVODOVJANI" 2454
Wednesday, 03 September 2014 Komunální volby Provodov 2014 - Kandidátní listina "Křesťanská a demokratická unie - Čs. str. lid." 1005
Wednesday, 13 August 2014 Letní kino Provodov 2014 2879
Wednesday, 13 August 2014 Pozvánka - HOREM DOLEM 2014 (hudební festival Provodov) 3342
Monday, 21 July 2014 Pozvánka - Anenská pouť do Pozlovic, neděle 27.7.2014, 10:00 881
Tuesday, 15 July 2014 Pozvánka - Keltský den Provodov 2014 1512
Wednesday, 18 June 2014 Pozvánka - 6. ročník Memoriál Honzíka Kubelky, fotbalový turnaj mladších žáků, 22.6.2014 770
Tuesday, 17 June 2014 Pozvánka - Dětský den, 28.6.2014, Provodov - Areál mládí 818
Tuesday, 17 June 2014 Pozvánka - Hore Provodovem, 20.-22.6.2014 894
Friday, 13 June 2014 Pozvánka na soutěž 8. ročník Memoriál Aloise Vítka 745
Friday, 13 June 2014 Pozvánka na soutěž VIII. ročník O pohár starosty obce Provodov 760
Monday, 09 June 2014 Pozvánka - Farní táborák, 14.6.2014, 18:00, fara Malenisko 726
Thursday, 05 June 2014 Uzavírka komunikace III/49025, 8.6.2014 (neděle) 7:00 - 18:00 (Ludkovice - Řetechov) 774
Thursday, 05 June 2014 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (23.6.2014, 11:00 - 13:00) 641
Thursday, 05 June 2014 Svoz nebezpečného odpadu v Provodově, 25.6.2014 671
Tuesday, 03 June 2014 Pozvánka - Hledání studánek, 14.6.2014, 9:00, Březůvky 644
Tuesday, 03 June 2014 Pozvánka - Pohádkový les, 7.6.2014, 14:00, Březůvky 753
Monday, 02 June 2014 Pozvánka - Finále O pohár hejtmana Zlínského kraje, středa 11.6.2014, 17:00, stadion Zlín-Letná 678
Tuesday, 20 May 2014 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (26.5.2014, 9:00 - 11:00. 11:00 - 13:00) 1160
Friday, 16 May 2014 Pozvánka - Noc kostelů 2014 - kostel Panny Marie Sněžné Provodov (Malenisko) 856
Monday, 12 May 2014 Oznámení - Očkování psů 13.5.2014, 17:00 644
Sunday, 11 May 2014 Prezentace - Pozemkový úřad (Zlín) - Komplexní pozemkové úpravy katastru obce Provodov 755
Wednesday, 07 May 2014 Poděkování - Výtěžek za jarní sběr železa a papíru, 2014 782
Wednesday, 30 April 2014 Pozvánka - Benefiční koncert pro "Handicap(?)" Zlín, 19.6.2014, 19:00, Kongresové centrum 711
Wednesday, 30 April 2014 Pozvánka - Mše svatá za pracovníky ve zdravotnictví, 18.5.2014, 14:30, Provodov 7421
Wednesday, 30 April 2014 Pozvánka na XX. Hasičskou pouť v Provodově, 4.5.2014 748
Tuesday, 29 April 2014 Pozvánka - Spoločné vystúpenie folklórnych súborov VINIČIAR (pri ZUŠ Sobrance) a LELUJA (Provodov), 1076
Thursday, 17 April 2014 Pozvánka - Velikonoce na Valašsku 19.-21.4.2014 (vystoupení folklorního souboru Leluja) 784
Monday, 07 April 2014 Sb?r starého papíru a železa v Provodov?, 9. - 13.4.2014 598
Tuesday, 25 March 2014 Pozvánka - Brigáda - Jarní úklid okolí obce Provodov, 5.4.2014, 8:00 1604
Monday, 24 March 2014 Provodovská trnka 2014 - vyhodnocení a poděkování 933
Monday, 24 February 2014 Pozvánka - Končiny 1.3.2014, KD Provodov 902
Wednesday, 12 February 2014 Pozvánka - Luhačovická zabijačka, 15.3.2014, 10:00, hráz Luhačovické přehrady 897
Wednesday, 05 February 2014 Pozvánka - Provodovská trnka 2014 1169
Tuesday, 28 January 2014 Pozvánka - Dětský karneval, 22.2.2014, 15:00, KD Provodov 1033
Tuesday, 28 January 2014 Pozvánka - 2. Folklorní ples, 8.2.2014, 19:30, KD Provodov 888
Monday, 13 January 2014 Výsledky - Doplňovací volby do Senátu Parlamentu České republiky v Provodově (1. a 2. kolo) 991
Wednesday, 08 January 2014 Tříkrálová sbírka 2014 v Provodově - vyhodnocení a poděkování 967
Tuesday, 31 December 2013 PF 2014 716
Saturday, 21 December 2013 Pozvánka - Předsilvestrovská taneční zábava - Túfaranka, 28.12.2013, KD Březůvky 7153
Saturday, 21 December 2013 Pozvánka - Koncert Hradišťan s Jiřím Pavlicou, 12.1.2014, kostel P. Marie Sněžné, 14:00 - VYPRODÁNO! 2722
Wednesday, 11 December 2013 Pozvánka - Vánoční besídka ZUŠ Morava, Provodov 16.12.2013, 16:30 7437
Tuesday, 26 November 2013 Pozvánka - Provodovský jarmark, 30.11.2013, 16:00 899
Friday, 15 November 2013 Pozvánka - Výroční koncert k 5 letům souboru Leluja, 23.11.2013, 17:00, KD Provodov 1175
Thursday, 07 November 2013 Pozvánka - Tradiční vodění berana s Hodovou zábavou, 9.11.2013, KD Provodov 888
Saturday, 26 October 2013 Výsledky - Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v Provodově 1061
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
Výsledky 151 - 200 z 563
designed by made your web.com
re-designed to 1024x768 resolution by MamboTeam.Ru