Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Aktuality
Aktuality
Datum Jméno položky Shlédnutí
Monday, 02 November 2015 Výzva - historické fotografie z obce Provodov 597
Monday, 02 November 2015 Pozvánka - Provodovské hody, 7.11.2015 559
Monday, 19 October 2015 Nabídka Státního ústavu radiační ochrany na bezplatné měření radonu v domech a bytech 487
Monday, 19 October 2015 Nabídka - Mikrobiologický rozbor vody v obci Provodov 604
Monday, 19 October 2015 Oznámení - Zahájení pálení, Pěstitelská pálenice Březůvky, 29.10.2015 456
Thursday, 17 September 2015 Zápis ovocných kvasů k pálení, neděle 27.9.2015, 7:00 - 11:00, OÚ Březůvky 530
Wednesday, 02 September 2015 Pozvánka - Farní táborák na zahájení školního roku, 5.9.2015, 18:00 558
Wednesday, 19 August 2015 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (7.9.2015, 7:30 - 14:30) 721
Wednesday, 19 August 2015 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (3.9.2015, 7:30 - 14:30) 670
Wednesday, 19 August 2015 10. Truck sraz Zlín - Úplná uzávěra silnice III/49026 (21.-23.8.2015) 738
Friday, 14 August 2015 Pozvánka - Veřejné projednání místního a pomístního názvosloví, 19.8.2015, 18:00, KD Provodov 627
Saturday, 01 August 2015 Pozvánka - Letní kino Provodov 2015 1102
Tuesday, 21 July 2015 Pozvánka - Keltský den Provodov 2015 1660
Thursday, 16 July 2015 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (30.7.2015, 7:30 - 15:30) 619
Monday, 22 June 2015 Pozvánka - Pohárové soutěže v požárních útocích, 27.6.2015 713
Sunday, 14 June 2015 Oznámení - Provodov vysílá s Českým rozhlasem Brno, 15.6.2015 858
Monday, 08 June 2015 Pozvánka - Farní táborák, sobota 20.6.2015, 19:00, fara na Malenisku 670
Tuesday, 02 June 2015 Zápis žáků do hudebních oborů ZUŠ Morava, šk. rok 2015/2016, 8.-26.6.2015, 14:00 - 17:00,ZŠ Provodov 548
Tuesday, 02 June 2015 Závěrečné vystoupení žáků ZUŠ Morava, 16.6.2015, 16:30, ZŠ Provodov 528
Tuesday, 02 June 2015 Závěrečné vystoupení žáků ZUŠ Morava, 15.6.2015, 16:30, ZŠ Provodov 558
Friday, 29 May 2015 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (12.6.2015, 7:30 - 15:30) 614
Tuesday, 26 May 2015 Nábor nových členů do F.S. Leluja, 10.6 a 12.6.2015, KD Provodov 629
Tuesday, 19 May 2015 Pozvánka - Májový koncert, 31.5.2015, 15:30, kostel na Malenisku 685
Monday, 11 May 2015 Očkování psů proti vzteklině, 14.5.2015, 16:00 před hasičskou zbrojnicí 542
Tuesday, 05 May 2015 Pozvánka - Mše sv. za pracovníky ve zdravotnictví, 24.5.2015, 14:30, kostel P. Marie Sněžné Provodov 651
Thursday, 30 April 2015 Pozvánka na divadelní představení - DON QUIJOTE de la Ancha, 10.5.2015, 17:00, KD Provodov 637
Tuesday, 14 April 2015 Pozvánka na XXI. Hasičskou pouť v Provodově, 3.5.2015 1192
Monday, 13 April 2015 Pozvánka - Společně si notujeme (ZUŠ Morava), 24.4.2015, 17:00, Velké kino Zlín 615
Friday, 27 March 2015 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (10.4.,2015, 9:00 - 11:00) 779
Wednesday, 25 March 2015 Pozvánka - Létečko, 29.3.2015 644
Tuesday, 24 March 2015 Pozvánka - II. seminář - Architekt Jože Plečník v Praze, 28.3.2015, 17:00, Malenisko 570
Thursday, 19 March 2015 Pozvánka - Vynášení Mařeny, 22.3.2015 639
Thursday, 19 March 2015 Jarní kino Provodov 2015 809
Friday, 27 February 2015 Pozvánka - Úvodní seminář - Architekt Jože Plečník - život a dílo, 28.2.2015, 16:00, Malenisko 616
Monday, 23 February 2015 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (3.3., 5.3. a 18.3.2015, 7:30 - 15:30) 677
Wednesday, 04 February 2015 Pozvánka - Provodovská trnka 2015, 7.3.2015, 16:00, KD Provodov 719
Wednesday, 28 January 2015 Pozvánka - Končinový průvod + Muzikanstký ples, 14.2.2015, 12:30 + 19:30 752
Wednesday, 21 January 2015 Pozvánka - Dětský karneval, 8.2.2015, 15:00, KD Provodov 635
Wednesday, 21 January 2015 Nabídka - Rozvoj dalšího vzdělávání obyvatel na venkově v Moravskoslezském a Zlínském kraji 657
Tuesday, 20 January 2015 Pozvánka - 3. folklorní ples, 24.1.2015, 18:00, KD Provodov 787
Thursday, 15 January 2015 Tříkrálová sbírka 2015 v Provodově - vyhodnocení a poděkování 792
Monday, 29 December 2014 Pozvánka - Provodovjané ve světě, 3.1.2015, 14:30, hostinec na Malenisku 883
Wednesday, 24 December 2014 PF 2015 670
Monday, 08 December 2014 Pozvánka - Koncert Hradišťan s Jiřím Pavlicou, 11.1.2015, kostel P. Marie Sněžné, 14:00 - VYPRODÁNO 1815
Wednesday, 03 December 2014 Pozvánka - divadelní představení "TV Sión", 28.12.2014, 11:15, kostel Panny Marie Sněžné Provodov 796
Tuesday, 02 December 2014 Pozvánka - Besídka žáků Kláry Míčové a Marie Humpolové, 8.12.2014, 16:30, ZŠ Provodov 862
Thursday, 27 November 2014 Nabídka - Návštěva Mikuláše v Provodově, 5.12.2014 1685
Monday, 24 November 2014 Pozvánka - Provodovský jarmark, 29.11.2014, 16:00 náves před ZŠ Provodov 1323
Wednesday, 19 November 2014 Poděkování - Výtěžek za podzimní sběr železa a papíru, 2014 696
Tuesday, 11 November 2014 Pozvánka - Provodovské hody 15.-16.11.2014 842
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
Výsledky 101 - 150 z 572
designed by made your web.com
re-designed to 1024x768 resolution by MamboTeam.Ru