Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Aktuality
Aktuality
Datum Jméno položky Shlédnutí
Tuesday, 02 June 2015 Závěrečné vystoupení žáků ZUŠ Morava, 16.6.2015, 16:30, ZŠ Provodov 474
Tuesday, 02 June 2015 Závěrečné vystoupení žáků ZUŠ Morava, 15.6.2015, 16:30, ZŠ Provodov 493
Friday, 29 May 2015 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (12.6.2015, 7:30 - 15:30) 562
Tuesday, 26 May 2015 Nábor nových členů do F.S. Leluja, 10.6 a 12.6.2015, KD Provodov 577
Tuesday, 19 May 2015 Pozvánka - Májový koncert, 31.5.2015, 15:30, kostel na Malenisku 631
Monday, 11 May 2015 Očkování psů proti vzteklině, 14.5.2015, 16:00 před hasičskou zbrojnicí 494
Tuesday, 05 May 2015 Pozvánka - Mše sv. za pracovníky ve zdravotnictví, 24.5.2015, 14:30, kostel P. Marie Sněžné Provodov 601
Thursday, 30 April 2015 Pozvánka na divadelní představení - DON QUIJOTE de la Ancha, 10.5.2015, 17:00, KD Provodov 582
Tuesday, 14 April 2015 Pozvánka na XXI. Hasičskou pouť v Provodově, 3.5.2015 1145
Monday, 13 April 2015 Pozvánka - Společně si notujeme (ZUŠ Morava), 24.4.2015, 17:00, Velké kino Zlín 559
Friday, 27 March 2015 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (10.4.,2015, 9:00 - 11:00) 722
Wednesday, 25 March 2015 Pozvánka - Létečko, 29.3.2015 589
Tuesday, 24 March 2015 Pozvánka - II. seminář - Architekt Jože Plečník v Praze, 28.3.2015, 17:00, Malenisko 508
Thursday, 19 March 2015 Pozvánka - Vynášení Mařeny, 22.3.2015 575
Thursday, 19 March 2015 Jarní kino Provodov 2015 748
Friday, 27 February 2015 Pozvánka - Úvodní seminář - Architekt Jože Plečník - život a dílo, 28.2.2015, 16:00, Malenisko 557
Monday, 23 February 2015 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (3.3., 5.3. a 18.3.2015, 7:30 - 15:30) 629
Wednesday, 04 February 2015 Pozvánka - Provodovská trnka 2015, 7.3.2015, 16:00, KD Provodov 664
Wednesday, 28 January 2015 Pozvánka - Končinový průvod + Muzikanstký ples, 14.2.2015, 12:30 + 19:30 694
Wednesday, 21 January 2015 Pozvánka - Dětský karneval, 8.2.2015, 15:00, KD Provodov 577
Wednesday, 21 January 2015 Nabídka - Rozvoj dalšího vzdělávání obyvatel na venkově v Moravskoslezském a Zlínském kraji 609
Tuesday, 20 January 2015 Pozvánka - 3. folklorní ples, 24.1.2015, 18:00, KD Provodov 729
Thursday, 15 January 2015 Tříkrálová sbírka 2015 v Provodově - vyhodnocení a poděkování 750
Monday, 29 December 2014 Pozvánka - Provodovjané ve světě, 3.1.2015, 14:30, hostinec na Malenisku 835
Wednesday, 24 December 2014 PF 2015 624
Monday, 08 December 2014 Pozvánka - Koncert Hradišťan s Jiřím Pavlicou, 11.1.2015, kostel P. Marie Sněžné, 14:00 - VYPRODÁNO 1748
Wednesday, 03 December 2014 Pozvánka - divadelní představení "TV Sión", 28.12.2014, 11:15, kostel Panny Marie Sněžné Provodov 747
Tuesday, 02 December 2014 Pozvánka - Besídka žáků Kláry Míčové a Marie Humpolové, 8.12.2014, 16:30, ZŠ Provodov 809
Thursday, 27 November 2014 Nabídka - Návštěva Mikuláše v Provodově, 5.12.2014 1632
Monday, 24 November 2014 Pozvánka - Provodovský jarmark, 29.11.2014, 16:00 náves před ZŠ Provodov 1269
Wednesday, 19 November 2014 Poděkování - Výtěžek za podzimní sběr železa a papíru, 2014 652
Tuesday, 11 November 2014 Pozvánka - Provodovské hody 15.-16.11.2014 784
Friday, 07 November 2014 Svoz nebezpečného odpadu v Provodově, 26.11.2014 1037
Thursday, 06 November 2014 Pozvánka - Hnutí modlitby matek - Společná modlitba za děti, 14.11.2014, 17:30, kostel Malenisko 733
Tuesday, 04 November 2014 Pozvánka - Pochod světlušek, 7.11.2014, 17:00, sraz u školy 695
Friday, 31 October 2014 Pozvánka - Slavnostní otevření sběrného dvora v Provodově, 5.11.2014, 16:00 (areál ČOV) 1311
Sunday, 12 October 2014 Výsledky voleb do zastupitelstva Obce Provodov 10.10. - 11.10.2014 1781
Wednesday, 08 October 2014 Pozvánka - Divadelní představení ProLiDi - Takové malé referendum 877
Tuesday, 30 September 2014 Pozvánka - Drakiáda 5.10.2014, 14:30 860
Tuesday, 30 September 2014 Sběr starého papíru a železa v Provodově, 8. - 12.10.2014 680
Tuesday, 30 September 2014 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (10.10.2014, 7:30 - 14:30) (14.10.2014, 8:00 - 15:30 1381
Monday, 22 September 2014 Pozvánka - Svatováclavský varhanní koncert, kostel Panny Marie Sněžné, 28.9.2014, 15:30 767
Wednesday, 03 September 2014 Oznámení - Pěstitelská pálenice Březůvky 991
Wednesday, 03 September 2014 Komunální volby Provodov 2014 - Kandidátní listina "TOP 09 s podporou NK" 1228
Wednesday, 03 September 2014 Komunální volby Provodov 2014 - Kandidátní listina "SPORTOVCI" 1296
Wednesday, 03 September 2014 Komunální volby Provodov 2014 - Kandidátní listina "PROVODOVJANI" 2426
Wednesday, 03 September 2014 Komunální volby Provodov 2014 - Kandidátní listina "Křesťanská a demokratická unie - Čs. str. lid." 977
Wednesday, 13 August 2014 Letní kino Provodov 2014 2858
Wednesday, 13 August 2014 Pozvánka - HOREM DOLEM 2014 (hudební festival Provodov) 3308
Monday, 21 July 2014 Pozvánka - Anenská pouť do Pozlovic, neděle 27.7.2014, 10:00 862
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
Výsledky 101 - 150 z 554
designed by made your web.com
re-designed to 1024x768 resolution by MamboTeam.Ru