Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Aktuality
Aktuality
Datum Jméno položky Shlédnutí
Tuesday, 20 June 2017 Pozvánka - Přátelské posezení seniorů, 23.6.2017, 16:00 KD Provodov 48
Monday, 19 June 2017 Oznámení - nekvalitní GSM signál mobilní sítě T-Mobile 163
Tuesday, 13 June 2017 Pozvánka - 9. ročník multižánrového festivalu Horem Dolem, 30.6.-1.7.2017, Provodov 170
Monday, 12 June 2017 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (29.6.2017, 7:30 - 17:00) 72
Thursday, 01 June 2017 Oznámení - Zápis žáků do hudebního oboru ZUŠ Morava, šk. rok 2017/2018, 12.-29.6.2017, ZŠ Provodov 94
Thursday, 01 June 2017 Pozvánka - Vystoupení žáků hudebního oboru ZUŠ Morava, 12.6.2017, 16:30, ZŠ Provodov 76
Wednesday, 31 May 2017 Pozvánka - Pohárové soutěže v požárních útocích, 10.6.2017 + propozice 119
Wednesday, 31 May 2017 Pozvánka - Královničky (obnovení starého zvyku), 4.6.2017, 15:00 u kapličky v Provodově 137
Tuesday, 30 May 2017 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (22.6.2017, 7:30 - 16:00) 121
Wednesday, 17 May 2017 Pozvánka - Žákovský koncert ZUŠ Morava, 30.5.2017, 16:30, 2. třída ZŠ Provodov 121
Tuesday, 16 May 2017 Pozvánka - Mše sv. za pracovníky ve zdravotnictví, 21.5.2017, 14:30, kostel P. Marie Sněžné Provodov 141
Tuesday, 25 April 2017 Oznámení - Odjezd autobusu na 24. hasičskou pouť na Sv. Hostýn, 29.4.2017 146
Friday, 14 April 2017 Pozvánka - Slavnostní otevření nové obecní knihovny, 23.4.2017, 14:00 bývalá třída v 1.NP ZŠ 220
Friday, 14 April 2017 Pozvánka na XXIII. Hasičskou pouť v Provodově, 7.5.2017 336
Thursday, 13 April 2017 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (2.5.2017, 9:00 - 11:00) 245
Thursday, 06 April 2017 Pozvánka - Křížová cesta lesem, 9.4.2017, 14:30 u kostela na Malenisku 233
Thursday, 06 April 2017 Pozvánka - divadelní představení "Upokojenkyně", 7.4.2017, 19:30, KD Provodov 227
Tuesday, 04 April 2017 Pozvánka - pochůzka obcí a vítání jara - Létečko, 9.4.2017, od 14:00 181
Tuesday, 04 April 2017 Pozvánka - krátké div. představení "Ukřižovaný král", 9.4.2017, po mši svaté v kostele na Malenisku 180
Monday, 27 March 2017 Pozvánka - Vynášení Mařeny, 2.4.2017, 14:00 u Urubčíkového 215
Thursday, 23 March 2017 Velkoplošná deratizace obce Provodov 2017 186
Monday, 13 March 2017 Provodovská trnka 2017 - vyhodnocení a poděkování 280
Tuesday, 07 March 2017 Pozvánka - Společná křížová cesta, 19.3.2017, 15:00 u kříže na Komonci 271
Wednesday, 15 February 2017 Pozvánka - Končiny + Muzikantský ples, 25.2.2017, 9:30 a 20:00, KD Provodov 323
Wednesday, 15 February 2017 Pozvánka - Provodovská trnka 2017, 4.3.2017, 18:00, KD Provodov 270
Wednesday, 18 January 2017 Pozvánka - Bruslení pro veřejnost, neděle 22.1.2017, 14:00, Areál mládí Provodov 286
Friday, 13 January 2017 Pozvánka - Vystoupení žáků ZUŠ Morava, 24.1.2017, 16:30, ZŠ Provodov 223
Monday, 09 January 2017 Tříkrálová sbírka 2017 v Provodově - vyhodnocení a poděkování 389
Monday, 09 January 2017 Pozvánka - 5. folklorní ples, sobota 21.1.2017, 19:00, KD Provodov 261
Monday, 02 January 2017 Pozvánka - Provodovjanky ve světě III, 7.1.2017, 14:00, Hostinec na Maleniskách 289
Thursday, 22 December 2016 PF 2017 292
Monday, 19 December 2016 Pozvánka - Předsilvestrovská zábava, 30.12.2016, 20:00, KD Březůvky 292
Thursday, 15 December 2016 Pozvánka - Folklorní muzikál Moravský advent, 18.12.2016, 15:00, kostel sv. Martina v Pozlovicích 258
Friday, 09 December 2016 Pozvánka - Vánoční vystoupení žáků hudebního oboru ZUŠ Morava, 12.12.2016, 16:30, ZŠ Provodov 285
Friday, 25 November 2016 Nabídka - Návštěva Mikuláše v Provodově, 5.12.2016 383
Wednesday, 16 November 2016 Pozvánka - Provodovský jarmark, 26.11.2016, 15:00 náves před ZŠ Provodov 558
Friday, 11 November 2016 Revize kotlů na tuhá paliva 530
Friday, 11 November 2016 Seznam revizních techniků na kotle - Zlínský kraj 559
Monday, 07 November 2016 Sdělení Odboru ochrany ovzduší k provozování a ke kontrole spalovacích stacionárních zdrojů 456
Tuesday, 01 November 2016 Dotace Zlínského kraje pro provodovskou zásahovou jednotku sboru dobrovolných hasičů 2016 425
Thursday, 20 October 2016 Pozvánka - Provodovské hody, 12.11.2016 a 19.11.2016 536
Monday, 17 October 2016 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (8.11.2016, 7:30 - 16:00) 519
Monday, 17 October 2016 Pěstitelská pálenice Březůvky - Zápis ovocných kvasů 2016 370
Saturday, 08 October 2016 Výsledky - Volby do zastupitelstev krajů konané dne 7. – 8.10.2016, obec Provodov 731
Thursday, 29 September 2016 Pozvánka - divadelní představení "Upokojenkyně" (1. repríza), 9.10.2016, 19:00, KD Provodov 428
Monday, 19 September 2016 Žádost o spolupráci - odcizené lavičky (Želechovice - paseky) 604
Friday, 09 September 2016 Pozvánka - divadelní představení "Upokojenkyně" (premiéra), 8.10.2016, 19:00, KD Provodov 582
Tuesday, 06 September 2016 Pozvánka - Slavnosti vína a otevřených památek Uherské Hradiště 2016 504
Thursday, 01 September 2016 Pozvánka - "Strava - zdraví - nemoc v souvislostech", 22.9.2016, 16:00, KD Provodov 609
Monday, 22 August 2016 Pozvánka - Slavnostní (znovu)otevření mateřské školy Provodov, 30.8.2016, 17:00 595
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
Výsledky 1 - 50 z 563
designed by made your web.com
re-designed to 1024x768 resolution by MamboTeam.Ru