Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Aktuality
Aktuality
Datum Jméno položky Shlédnutí
Wednesday, 17 May 2017 Pozvánka - Žákovský koncert ZUŠ Morava, 30.5.2017, 16:30, 2. třída ZŠ Provodov 67
Tuesday, 16 May 2017 Pozvánka - Mše sv. za pracovníky ve zdravotnictví, 21.5.2017, 14:30, kostel P. Marie Sněžné Provodov 97
Tuesday, 25 April 2017 Oznámení - Odjezd autobusu na 24. hasičskou pouť na Sv. Hostýn, 29.4.2017 111
Friday, 14 April 2017 Pozvánka - Slavnostní otevření nové obecní knihovny, 23.4.2017, 14:00 bývalá třída v 1.NP ZŠ 188
Friday, 14 April 2017 Pozvánka na XXIII. Hasičskou pouť v Provodově, 7.5.2017 303
Thursday, 13 April 2017 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (2.5.2017, 9:00 - 11:00) 217
Thursday, 06 April 2017 Pozvánka - Křížová cesta lesem, 9.4.2017, 14:30 u kostela na Malenisku 195
Thursday, 06 April 2017 Pozvánka - divadelní představení "Upokojenkyně", 7.4.2017, 19:30, KD Provodov 190
Tuesday, 04 April 2017 Pozvánka - pochůzka obcí a vítání jara - Létečko, 9.4.2017, od 14:00 151
Tuesday, 04 April 2017 Pozvánka - krátké div. představení "Ukřižovaný král", 9.4.2017, po mši svaté v kostele na Malenisku 150
Monday, 27 March 2017 Pozvánka - Vynášení Mařeny, 2.4.2017, 14:00 u Urubčíkového 186
Thursday, 23 March 2017 Velkoplošná deratizace obce Provodov 2017 158
Monday, 13 March 2017 Provodovská trnka 2017 - vyhodnocení a poděkování 257
Tuesday, 07 March 2017 Pozvánka - Společná křížová cesta, 19.3.2017, 15:00 u kříže na Komonci 240
Wednesday, 15 February 2017 Pozvánka - Končiny + Muzikantský ples, 25.2.2017, 9:30 a 20:00, KD Provodov 283
Wednesday, 15 February 2017 Pozvánka - Provodovská trnka 2017, 4.3.2017, 18:00, KD Provodov 230
Wednesday, 18 January 2017 Pozvánka - Bruslení pro veřejnost, neděle 22.1.2017, 14:00, Areál mládí Provodov 261
Friday, 13 January 2017 Pozvánka - Vystoupení žáků ZUŠ Morava, 24.1.2017, 16:30, ZŠ Provodov 198
Monday, 09 January 2017 Tříkrálová sbírka 2017 v Provodově - vyhodnocení a poděkování 361
Monday, 09 January 2017 Pozvánka - 5. folklorní ples, sobota 21.1.2017, 19:00, KD Provodov 236
Monday, 02 January 2017 Pozvánka - Provodovjanky ve světě III, 7.1.2017, 14:00, Hostinec na Maleniskách 256
Thursday, 22 December 2016 PF 2017 267
Monday, 19 December 2016 Pozvánka - Předsilvestrovská zábava, 30.12.2016, 20:00, KD Březůvky 261
Thursday, 15 December 2016 Pozvánka - Folklorní muzikál Moravský advent, 18.12.2016, 15:00, kostel sv. Martina v Pozlovicích 224
Friday, 09 December 2016 Pozvánka - Vánoční vystoupení žáků hudebního oboru ZUŠ Morava, 12.12.2016, 16:30, ZŠ Provodov 253
Friday, 25 November 2016 Nabídka - Návštěva Mikuláše v Provodově, 5.12.2016 349
Wednesday, 16 November 2016 Pozvánka - Provodovský jarmark, 26.11.2016, 15:00 náves před ZŠ Provodov 530
Friday, 11 November 2016 Revize kotlů na tuhá paliva 501
Friday, 11 November 2016 Seznam revizních techniků na kotle - Zlínský kraj 519
Monday, 07 November 2016 Sdělení Odboru ochrany ovzduší k provozování a ke kontrole spalovacích stacionárních zdrojů 430
Tuesday, 01 November 2016 Dotace Zlínského kraje pro provodovskou zásahovou jednotku sboru dobrovolných hasičů 2016 397
Thursday, 20 October 2016 Pozvánka - Provodovské hody, 12.11.2016 a 19.11.2016 501
Monday, 17 October 2016 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie (8.11.2016, 7:30 - 16:00) 473
Monday, 17 October 2016 Pěstitelská pálenice Březůvky - Zápis ovocných kvasů 2016 330
Saturday, 08 October 2016 Výsledky - Volby do zastupitelstev krajů konané dne 7. – 8.10.2016, obec Provodov 702
Thursday, 29 September 2016 Pozvánka - divadelní představení "Upokojenkyně" (1. repríza), 9.10.2016, 19:00, KD Provodov 394
Monday, 19 September 2016 Žádost o spolupráci - odcizené lavičky (Želechovice - paseky) 568
Friday, 09 September 2016 Pozvánka - divadelní představení "Upokojenkyně" (premiéra), 8.10.2016, 19:00, KD Provodov 533
Tuesday, 06 September 2016 Pozvánka - Slavnosti vína a otevřených památek Uherské Hradiště 2016 478
Thursday, 01 September 2016 Pozvánka - "Strava - zdraví - nemoc v souvislostech", 22.9.2016, 16:00, KD Provodov 578
Monday, 22 August 2016 Pozvánka - Slavnostní (znovu)otevření mateřské školy Provodov, 30.8.2016, 17:00 558
Friday, 05 August 2016 Pouť v Provodově 2016 (taneční zábavy a mše svaté) 777
Friday, 22 July 2016 Pozvánka - Dan Přibáň živě - Z Austrálie přes Bangkok až do Provodova 763
Wednesday, 20 July 2016 Pozvánka - 46. ročník Letní kino Provodov 2016 928
Tuesday, 19 July 2016 Pozvánka - Keltský den Provodov (30.7.2016) 680
Wednesday, 13 July 2016 Pozvánka - Okruh Luhačovským zálesím, 23.7.2016, hotel Vega Pozlovice 431
Friday, 24 June 2016 Pozvánka - Oslavy výročí 125 let od založení SDH Provodov 678
Monday, 20 June 2016 Pozvánka - Workshop - Za zapomenutým krajem „sušírní ovoce" (centrum Veronica, Hostětín) 537
Tuesday, 07 June 2016 Pozvánka (webové stránky akce) - 3. ročník folklorního festivalu Hore Provodovem (17.-19.6.2016) 683
Friday, 27 May 2016 Pozvánka - Pohárové soutěže v požárních útocích, 11.6.2016 479
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
Výsledky 1 - 50 z 554
designed by made your web.com
re-designed to 1024x768 resolution by MamboTeam.Ru